Global Header - GenY

H1 jest wymagany w przypadku narzędzia WAE

Ważne zmiany opłat

Ważne zmiany opłat

Usuwamy opłaty za wystawienie dla krajowych sprzedawców firmowych i prywatnych oraz aktualizujemy funkcje i opłaty dotyczące Sklepów, aby sprzedaż na eBay była prostsza i bardziej opłacalna dla sprzedawców.

W skrócie

  • Od października 2016 r. usuwamy opłaty za wystawienie na eBay.pl > Zapłacisz tylko wtedy, gdy sprzedasz lub wybierzesz opcje dodatkowe. Aktualizujemy także funkcje i opłaty dotyczące Sklepów eBay. 

Wystawiaj bez opłat

Usuwamy opłaty za wystawienie dla krajowych sprzedawców firmowych (biznesowych) we wszystkich kategoriach i przedziałach cenowych poza kategoriami Nieruchomości i Motoryzacja. Oznacza to, że zapłacisz opłaty tylko wtedy, gdy sprzedasz towar lub dodasz do oferty opcje dodatkowe. Sprzedawców zagranicznych (zarejestrowanych poza eBay.pl), będą nadal obowiązywać obecne opłaty za wystawienie. 

Z tego powodu, jeśli jesteś krajowym sprzedawcą i subskrybujesz Sklep eBay, a chcesz oszczędzić na opłatach za wystawienie i wystawiać oferty tylko na rynku krajowym, zalecamy  anulowanie subskrypcji Sklepu.

Jeśli sprzedajesz za granicę lub rozważasz taką sprzedaż, zalecamy zachowanie subskrypcji Sklepu, ponieważ wprowadzamy korzyści dotyczące sprzedaży międzynarodowej w Dużych sklepach i Megasklepach. Może to przynieść znaczące oszczędności na opłatach za wystawienie w przypadku wystawiania ofert w naszych serwisach zagranicznych.

Zmiany funkcji i opłat dotyczących Sklepów

Wprowadzamy uprawnienie do bezpłatnego wystawiania określonej liczby ofert w zagranicznych serwisach eBay dla subskrybentów Dużych sklepów i Megasklepów:

Od 1 listopada 2016 r. subskrybenci Dużych sklepów i Megasklepów na eBay.pl będą mogli wystawić co miesiąc w zagranicznych serwisach eBay tyle samo 30-dniowych lub ważnych do odwołania ofert Kup teraz bez opłat za wystawienie, co lokalni sprzedawcy subskrybujący w tych serwisach odpowiedniki Dużych sklepów i Megasklepów.

Uprawnienie do bezpłatnego wystawiania ofert nie dotyczy opłat za opcje dodatkowe i wszystkich kategorii. Przykłady wykluczonych kategorii: Pojazdy, Przyczepy, Nieruchomości.  

 

Ile bezpłatnych ofert mogę od listopada wystawić za granicą, jeśli mam Duży sklep lub Megasklep?


Jednocześnie zmieniamy opłaty za subskrypcję tych Sklepów:

  • Duży sklep: z 26,04 zł na 149 zł (bez VAT)
  • Megasklep: z 69,52 zł na 999 zł (bez VAT)

Te zmiany zaczną obowiązywać od 1 listopada 2016 r.

Mamy nadzieję, że dzięki zlikwidowaniu opłat za wystawienie i znaczącej obniżce ponoszonych z góry opłat sprzedaż na eBay stanie się prostsza i bardziej opłacalna. Oferując nowe uprawnienia do sprzedaży za granicę w ramach Sklepów eBay, chcemy zapewnić sprzedawcom skuteczne narzędzia sprzedaży na rynku krajowym i międzynarodowym.

Pytania i odpowiedzi

 

Skąd mam wiedzieć, czy jestem sprzedawcą krajowym?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Skontaktuj się z Obsługą klienta