Global Header - GenY

H1 jest wymagany w przypadku narzędzia WAE

Strona główna > Sprzedaj > Aktualności dla sprzedawców > Zdjęcia z ofert w naszym katalogu

Zdjęcia z ofert w naszym katalogu

Zdjęcia z ofert w naszym katalogu

Aby móc lepiej promować oferty sprzedaży przy pomocy katalogu eBay, zaczniemy, w razie potrzeby, korzystać ze zdjęć i informacji o produktach dodanych przez sprzedawców do ofert.

Co się zmieni

  • Od 10 lipca 2017 r. zaczniemy, w razie potrzeby, korzystać ze zdjęć i informacji o produktach dodanych przez sprzedawców do ofert.

Ulepszenia w katalogu produktów

Katalog eBay to baza danych o milionach produktów sprzedawanych w naszych serwisach. Wykorzystujemy te dane, aby doskonalić serwis eBay dla wszystkich użytkowników. Bez naszego katalogu nie moglibyśmy zapewnić wielu innowacyjnych form promowania ofert sprzedawców, takich jak tematyczne strony kategorii czy recenzje produktów.

Dzięki katalogowi możesz także szybciej tworzyć bardziej dokładne oferty sprzedaży, korzystając ze wskazówek w procesie wystawiania ofert i zyskując lepszą widoczność.

Zgodnie z umową z użytkownikiem zaczniemy korzystać w naszym katalogu ze zdjęć i informacji o produktach dodanych przez sprzedawców do ofert.

Nie musisz podejmować żadnych działań. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie przez nas dodanych przez Ciebie zdjęć lub informacji, usuń je z ofert sprzedaży do 10 lipca.

Pytania i odpowiedzi

 

Jak skorzystam na tych zmianach, jeśli sprzedaję unikalne lub ręcznie robione przedmioty?

 

Co jeśli używam zdjęć, których nie chcę Wam udostępniać lub zdjęć objętych licencjami?

 

Jak eBay wykorzystuje zdjęcia w swoim katalogu?

Masz pytania? Skontaktuj się z Obsługą Klienta